خلاصه ای از فعالیت های گروه فرهنگی هنری آوای جاوید

(AvayeJavid Trailer)

از مهر ماه سال ۱۳۹۴ تا شهریورماه ۱۳۹۶این گروه از مهر ماه سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه آموزش و اجرای موسیقی اصیل ایرانی آغاز کرد و در بهمن ۱۳۹۴ با راه اندازی وبسایت خود اقدام به تهیه و انتشار ویدیوهای هنری-آموزشی خود در فضا های مجازی نموده است. این گروه در مدت فعالیت خود تاکنون در حدود ۵۰۰ دقیقه برنامه در قالب ۸۰ برنامه آموزشی تهیه و بصورت کاملا رایگان در فضاهای مجازی منتشر نموده است.

از دیگر فعالیت های این گروه همکاری جهت راه اندازی اولین نرم افزار تلفن همراه کشور با موضوع آموزش آواز و تصنیف خوانی (Mobile Application) به نام نیوش آوا می باشد. کلیه برنامه های این نرم افزار که بالغ بر ۲۰۰ برنامه آموزشی می باشد توسط سه نفر از شاگردان استاد علی اصغر شاه زیدی تهیه و اجرا شده است.

هدف از راه اندازی این گروه حفظ ارزشهای نهفته در هنر موسیقی اصیل کشورمان و تلاش در جهت مقابله با هجوم بی رویه محتواهای فاقد هر گونه ارزش های فرهنگی و ملی-مذهبی می باشد.

آوای جاوید یک علامت ثبت شده و همچنین یک وبسایت رسمی در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. وبسایت موسیقی آوای جاوید پس از طی مراحل قانونی موفق به اخذ لوگوی طلایی نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال با مجوز نشر بر خط گردید.